abit.ee

GRAAFIKA

Graafika redaktorid, joonistusprogrammid, aga ka fotodega töötamise tarkvara (töötlemine, retušeerimine ja fotogaleriide loomine).

WildBit Viewer 5.13: programm töötab koos piltidega.

Uus programm vaadata ja redigeerida pilte WildBit Viewer 5,13.


WildBit-Viewer-5.13

WildBit Viewer 5.13 toetab suur hulk pildi formaate, sealhulgas BMP, JPEG, JPEG 2000, GIF, PNG, PCX, TIFF, WMF, TGA ja teised. Seal on fotod võrdluse funktsioon iga pildi, saate vaadata üksikasjalikku teavet. Saab näha pilti slaidiseansi, ja te saate valida ühe 170 transpordiliikide pilte.

Uus versioon WildBit Viewer 5,13 uuendatud moodulite lugemas, otsimine, võrdlemine ja redigeerida pilte, esitlusi, fikseerib mõned vead.

Tarkvara koduleht
Lae alla WildBit Viewer 5.13

Tarkvara - GRAAFIKA

XnView 2.02: vaata ja teisendada pilte.

XnView 2,02 - tasuta tarkvara vaatamise ja ümberehitamiseks pilte. Oma võimeid XnView on üks kõige kaasaegsemaid programme sedalaadi.


XnView-2.02

XnView 2,02 võimaldab faile üle 500 (!) Formaadis. Täielik nimekiri toetatud formaadid võib leida siin. Tahaksin märkida järgmised omadused XnView:

 • kiire ja mugav piltide vaatamise;
 • pilditöötlus;
 • võime muuta pildi faile ühest formaadist teise;
 • slideshow loomine;
 • loomine veebigaleriis;
 • toetust trükkimine pilte;
 • võimalus partii ümbernimetamine pildifaile.

Uus versioon XnView 2,02 fikseerib mõned vead.

Tarkvara koduleht
Lae alla XnView 2.02

Tarkvara - GRAAFIKA

Screen Block Grabber 4.3.2: teeme ekraani pildid.

Screen Block Grabber 4.3.2 – tasuta programmi loomiseks ekraanikuvasid.


Screen-Block-Grabber-4.3.2 

Screen shot, esitas taotluse Screen Block kahmitseja, avaneb põhiaken, kus saab kohaldada mõned filtrid ja vajadusel muuta. Samme, et muuta pilt võib kirjutada script hilisemaks kasutamiseks.

Tarkvara koduleht
Lae alla Screen Block Grabber 4.3.2

Tarkvara - GRAAFIKA

TSR Watermark Image Software FREE Version 2.4.1.1.

TSR Watermark Image Software FREE Version 2.4.1.1 – tasuta tarkvara (isiklikuks tarbeks), et lisada vesimärgid fotod ja joonised.


TSR-Watermark-Image-Software-FREE-Version-2.4.1.1

Interface TSR Watermark Image tarkvara tasuta versioon lihtne. Pildid, mis on vajalikud, et panna vesimärk võib lisada pukseerige või sisseehitatud failihaldur. Asukoht vesimärk, selle läbipaistvust saab hõlpsasti muuta, on võimalus eelvaate.

Pärast vesimärk (või märgid, TSR Watermark Image tarkvara tasuta versioon võimaldab kasutada mitme vesimärgid ühe pildi) lisatakse, projekt saab salvestada pildifaili üks järgmisi vorminguid: JPEG, PNG, TIFF, BMP, GIF.

Kui kohaldatakse vesimärk TSR Watermark Image tarkvara tasuta versioon võimaldab salvestada või kustutada andmeid EXIF. Kiirus on see programm on üsna kõrge, kui märgime stabiilsust TSR Watermark Image tarkvara tasuta versioon.

Сайт разработчика
Lae alla
TSR Watermark Image Software FREE Version 2.4.1.1

Tarkvara - GRAAFIKA

Free Ico Converter 1.3.

Free-Ico-Converter-1.3-002
Standard Windows desktop näeb välja väga hea, kuid aja jooksul muutub see igav ja soov kuidagi muuta. On palju teemasid töölaual lõbusam kasutada taustaks fotod ja joonistused või tõmmata ise. Kõik on lihtne ja selge. Aga kuidas etiketid programmid? Internetis võib leida valmis ikoone erinevaid programme, Recycle Bin, süsteemi kaustad. Ja kui sa püüad teha neid ise?

Tarkvara - GRAAFIKA

Autodesk ReCap 1.0.100.12.

Autodesk ReCap 1.0.100.12 –tasuta utiliit, mis võimaldab teil teisendada pilte, skaneeritud pilte ja muid faile formaate kasutada erinevate süsteemide automatiseeritud projekteerimise (CAD), näiteks AutoCAD.

Autodesk-ReCap-1.0.100.12
Utility Autodesk RECAP 1.0.100.12 vabaneva Autodesk. Autodesk on arendaja programmide nagu 3DS Max ja AutoCAD - tunnustatud juhid tarkvara 3D modelleerimine ja disain automaatika võrra.

Kasutamise Autodesk RECAP 1.0.100.12 luuakse alates graafika faile (pildid, skaneerib jne) 3D mudelite objekte, mis on sobilik nii CAD-programme, nagu AutoCAD või Autodesk Design ja loomine.

Tarkvara koduleht
Lae alla Autodesk ReCap 1.0.100.12

Tarkvara - GRAAFIKA

Terragen 2.4: luua 3D-maastikud.

Terragen-2.4
Terragen 2.4 – programmi loomiseks 3D maastiku luua unikaalne maastik ja atmosfääri eri tüüpi pilved. See rakendus töötab arvutites Windows ja Mac OS X.

Terragen 2.4 on saadaval tasuta versioon. Muidugi, vaba tarkvara on olulised funktsionaalsed piirangud (näiteks resolutsioon on piiratud 800x600 pilt loodud, jne). Lisaks tasuta versiooni Terragen 2,4 saab kasutada ainult üksikisikute ja ainult isiklikuks kasutamiseks. Kuid isegi väga lühendatud kujul Terragen 2.4 võimaldab teil proovida oma käega luua täiesti fantastiline maastik ja võib-olla on sinu jaoks esimene uks maagiline maailm 3D graafika.

Tarkvara koduleht
Lae alla Terragen 2.4

Tarkvara - GRAAFIKA

Hidden Capture 1.4: teeme ekraanipilt.

Hidden Capture 1.4 - tasuta tarkvara loomiseks ekraanikuvasid.

Hidden-Capture-1.4
Hidden Capture 1.4, saate kiiresti teha pildi kogu ekraani töölaual Windows ja aktiivse akna. Väga huvitav omadus Hidden Capture 1.4 on võime võtta ekraanikuvasid automaatselt korrapäraste ajavahemike järel.

Lae alla Hidden Capture 1.4

Tarkvara - GRAAFIKA

Greenshot 1.0: tasuta programmi loomiseks ekraanikuvasid.

Greenshot 1.0 – tasuta programmi lüüa ruutukaappaukset arvutite operatsioonisüsteemi Windows.

Greenshot-1.0
Mis Greenshot 1.0 suudab teha ekraanipilte:

 • kogu ekraani;
 • aktiivse akna Windows;
 • valik;
 • Internet Exploreri aknad koos liikuma.

Ekraanikuvasid tehtud Greenshot 1.0, saate lisada tekste, pilte, annotatsioone. Pildista ekraanipilt saate printida, kopeerida lõikelauale Windows , saata e-posti, posti kohta internetiportaalid.

Tarkvara koduleht
Lae alla Greenshot 1.0

Tarkvara - GRAAFIKA

Toolwiz Pretty Photo 1.8 aidata kaunistada oma fotod.

Toolwiz Pretty Foto 1.8 - tasuta tarkvara fotode redigeerimise ja luua foto kollaažid.

Toolwiz-Pretty-Photo-1.8
Piltide koos Toolwiz Pretty Foto 1,8 ei ole raske, sest programm on kaasas sisseehitatud mõju ja filtrid, mis võimaldab kiiresti muuta kõige tavalisemad foto arvesse kunstiteos! Ka see taotlus on viisard, mis aitab teil kiiresti muuta fotosid - põllukultuur, suurust muuta, lisada pildi ja nii edasi.

Et luua foto kollaaž uues versioonis Toolwiz Pretty Foto 1,8 kasutuselevõtu moodul ToolWiz Pretty Photo Collage.

Tarkvara koduleht

Tarkvara - GRAAFIKA

vaata ka:

windows7WINDOWS’i EESTISTAMINE

KÕIKIDE WINDOWS’i VERSIOONIDE TÕLKIMINE


Te soetasite endale sülearvuti, millesse on installitud Windowsi originaalversioon. Kõik toimib hästi, operatsioonisüsteem täiendab end aeg-ajalt, ainult üks asi jääb täielikust õnnest puudu: Windows ei ole eestikeelne vaid on ingliskeelne !!! Nii väga tahaks arvutiga suhelda emakeeles!

Loe lisa...
Рейтинг@Mail.ru