abit.ee

Microsoft SkyDrive: 10 miljonit failid, kiiret juurdepääsu teie fotod.

Microsoft on ajakohastatud programm pilve failide ladustamise SkyDrive'i töötamiseks. Uuendatud kliendi Windows ja Mac OS.

Microsoft-SkyDrive
Pärast Microsoft SkyDrive'i vabastamist teenus on muutunud ohtlike konkurendi sellised tuntud "cloud" ladustamise faile, nagu Dropbox ja SugarSync. Seoses ruumi Microsofti teenus on kõige populaarsem kasutajate hulgas Dropbox (25 GB vanemate klientidele ja 7 gigabaiti puhul 2,5 gigabaiti SkyDrive'i vs. Dropbox, jaoks uut). Nõrk Microsoft SkyDrive'i on pikka aega olnud inimväärse tarkvara puudumine (Gladinet ja SDExplorer oluliselt outnumbered mugavuse ja tema konkurentide kiirus). Ja nüüd on olukord muutunud oluliselt!

Microsoft SkyDrive'i kliendi uues versioonis on märkimisväärselt tõusnud failide arvu piiramine: alates 150 tuhande muljetavaldav 10 miljonit! Ühtlasi parandas fotodega, teinud mõningaid parandusi oma taotluses.

Tarkvara koduleht
Lae alla Microsoft SkyDrive

Tarkvara - INTERNET

seoVEEBILEHTEDE AVAMINE

OTSINGUSÜSTEEMI OPTIMEERIMINE (SEO)


Te soovite, et Teie kodulehe abil saaks müüa rohkem kaupu ja teenuseid? Te soovite meelitada oma kodulehele uusi kliente hoides kokku kulutusi suurtele reklaamifirmadele? Te tahate efektiivselt kasutada kaasaegse interneti vägevat mõju oma äri edukaks kordaminekuks? Meie teadmised ja kogemused on Teie teenistuses!

Loe lisa...
Рейтинг@Mail.ru