abit.ee

Glary Utilities Free.

Iga mehhanism või seade vajab regulaarset hooldust. Auto, isegi uus, siis on vaja vahetada õli, filtrid, piduriklotsid. Vaakum paber filter vajab väljavahetamist või puhastamist tolmu koguda konteinerisse. Arvuti peab olema regulaarselt tolmuimejaga, määri fännid, muuta termilise pasta. Loe lähemalt hoolt arvuti riistvara võib leida siin. Aga, et tagada normaalne töö PC ei ole ainult raua, arvuti tarkvara nõuab ka MOT. Üks parimaid komplekti tööriistu, et hoida oma arvuti optimaalne tingimus on Glary Utilities Free.

Glary-Utilities-Free
Glary Utilities 2.55.0.1790 - viimane versioon tasuta programmi puhastada ja optimeerida oma arvuti. Selle abil saate eemaldada mittevajalikud failid, puhastada register Windows, parandada vigu, et taastada kogemata kustutatud faile ja nii edasi. Tasuta kasutamise Glary Utilities Free õiguslikult ainult üksikisikud. Allpool me detail töövahendeid ja utiliite, mis on osa Glary Utilities Free.

Glary Utilities Free kasutajaliides on hästi korraldatud, välimus programmi aken saab valida vastavalt oma maitsele nahad. Programm oli tõlgitud paljudesse keeltesse, sealhulgas vene ja.

Pärast ravi alustamist Glary Utilities Free näeme põhiaken programm, mis annab kiire juurdepääsu päävälilehteä: Status, 1-click, moodulid ja menüüd. Peamine huvi on meile 1-click klapid ja moodulid, siin on kogutud kõik vajalikud vahendid, et puhastada ja optimeerida oma arvuti.

Riik.

Glary-Utilities-2.55.0.1790
Siin näeme teavet programmi Glary Utilities Free, ja saame Glary Utilitie Professional online.

1-kliki.

Glary-Utilities-2.55.0.1790-002
In "1-Click" Saame kiiresti, vaid ühe hiireklõpsuga, et teha põhilisi toiminguid, et puhastada oma arvuti ja kiirendada operatsioonisüsteemi Windows, ja määrata parameetrid tegevus. Nagu näete, Glary Utilities Free mitte ainult eemaldab ajutised failid, puhastab registri fikseerib mõned vead ja kustutab jäljed, kuid ka tuvastab ja kõrvaldab nuhkvara ja reklaamvara. Pärast skaneerimise kõik avastatud vead on võimalik eemaldada, klõpsates "Fix".

Moodulid.

See kaart sisaldab kõiki mooduleid programmi Glary Utilities Free, ja nad on rühmitatud vastavalt nende otstarbele. Me näeme, puhastage utiliidi ja optimeerida oma süsteemi turvalisuse kontrolli arvuti hallata kaustu ja faile.

Puhastamine.

Glary-Utilities-2.55.0.1790-003
Siin arendajad programmi Glary Utilities Free kogutud kommunaalteenused puhastada kõvakettale ja registri Windows, samuti moodul on terviklik ja ohutu kõrvaldamine vananenud rakendusi.

Optimeerimine.

Glary-Utilities-2.55.0.1790-004
Komplekt vahendeid, et optimeerida oma Windows operatsioonisüsteem võimaldab teil:

 • hallata programme, mis käivitatakse, kui arvuti;
Nagu kõvaketas, Windowsi registri, kui paigaldada ja eemaldada programmi suhtes killustatus, mis lõpuks aeglustab arvuti. Taaskasutamise määra vajalikku tööd perioodiliselt defragmentida oma registri. Enne registri defragmentimist kindlasti lülitada kõik programmid, sealhulgas viirusetõrje!

Ohutus.

Glary-Utilities-2.55.0.1790-005
Hulgas vahendeid, et tagada turvalisus, leiame kasuliku:

 • täielikku turvalise faili kustutamist;
 • taastada kaotatud andmeid;
 • hävitada jälgi arvuti;
 • kaitsta tundlikke andmeid krüpteerimise.

Kahjuks luua krüpteeritud, sealhulgas iseavanev faile ainult eraldi failidena aga kaustu.

Failid ja kaustad.

Glary-Utilities-2.55.0.1790-006
Tänu tööriistade faile ja kaustu, saame:

 • saada üksikasjalikku teavet kõvaketas arvutisse või eraldi kaustu
 • Otsi topeltfailide nime, suuruse muutmise aeg;
 • otsides tühjad kaustad;
 • jagada suuri faile osadeks või liita mitu osad ühte faili.
Üsna tihti on arvuti kõvakettad salvestada mitu koopiat sama faili. Kui te dubleeritud väikese faili suurus, seda suurem ei ole probleem, kuid kui on duplikaadid suuri faile (näiteks filme või disk images), vaba ruumi HDD ja vähendatakse selle vabastamist, mida saab kasutada Glary Utilities Free.

Suured failid on tavaliselt jagatud osad kiirendada edastamise üle interneti või enne saatmist e-posti.

Teenus.

Glary-Utilities-2.55.0.1790-007
Siin kogutakse vahendeid:

 • kontrollida programme ja protsesse töötamas hetkel;
 • Internet Control Internet Explorer;
 • info kogumine riistvara ja programmid;
 • kiire juurdepääsu mõned tööriistad Windows.

Menüü.

Menüüs, saame kontrollida seadeid programm Glary Utilities Free, sealhulgas vali keel, välimust muuta programmi küsige mõned muud parameetrid (algajatele võib jätta kõik vaikimisi seaded). Glary Utilities Toiminguajasti on saadaval ainult tasulise versiooni.


Selle taotluse, algaja kasutaja saab kiiresti ja lihtsalt, lihtsalt kliki puhastada ja optimeerida oma arvuti. Kogenud nick leiad Glary Utilities Free palju võimsaid tööriistu tasanduse süsteem, ja mõned neist on sarnane tasuta programme.

Tarkvara koduleht
Lae alla Glary Utilities Free

Tarkvara - UTILIIDID

VEEBILEHTEDE LOOMINEVEEBILEHTEDE LOOMINE

VEEBIDISAIN, OTSINGU OPTIMEERIMINE


Valime vastavalt Teie soovile ja vajadusele kodulehe variandi.
Teostame kujunduse vastavalt Teie firmastiilile.
Õpetame teid juhtima kodulehte, kuidas lisada muudatusi ja uut informatsiooni.

Loe lisa...
Рейтинг@Mail.ru